2 طلای آزادکاران ایران در تورنمنت ایتالیا، محمدیان یک امتیاز هم نداد!

به گزارش وبلاگ مجله پریها، نمایندگان اوزان 97 و 125 کیلوگرم ایران در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام متئو پلیکونه ایتالیا به مدال طلا رسیدند.

2 طلای آزادکاران ایران در تورنمنت ایتالیا، محمدیان یک امتیاز هم نداد!

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

محمدحسین محمدیان و امیرحسین زارع به مدال طلای اوزان 97 و 125 کیلوگرم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام متئو پلیکونه ایتالیا دست یافتند.

به گزارش خبرنگاران، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام متئو پلیکونه ایتالیا که جزء رنکینگ اتحادیه دنیای کشتی محسوب می گردد از امروز در اوزان 97 و 125 کیلوگرم در شهر رم ایتالیا شروع شد که در انتها مسابقات محمدحسین محمدیان و امیرحسین زارع نمایندگان کشورمان در اوزان 97 و 125 کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند.

این نتایج در حالی بدست آمد که محمدحسین محمدیان پس از 4 سال دوری از میادین پیروز به ضربه فنی کایل اسنایدر دارنده 2 طلای دنیا و یک طلای المپیک از آمریکا شد.محمدیان در 5 مبارزه خود 49 امتیاز بدست آورد اما یک امتیاز هم به حریفانش نداد تا مقتدرانه بر سکوی نخست این رقابت ها بایستد.

نتایج نمایندگان اوزان 97 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد ایران در این رقابت ها به توضیح زیر است:

در وزن 97 کیلوگرم محمدحسین محمدیان در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر علیشیر یرگالی دارنده مدال برنز آسیا از قزاقستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 10 بر صفر از سد بو نیکال از آمریکا گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله کایل اسنایدر قهرمان المپیک و دنیا از آمریکا را با نتیجه 8 بر صفر و ضربه فنی شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. محمدیان در این مرحله در یک کشتی زیبا با نتیجه 11 بر صفر از سد آبراهام کونیدو دارنده مدال برنز دنیا از ایتالیا گذشت و راهی ملاقات فینال شد. وی در این ملاقات الکساندر هوشتین دارنده مدال نقره اروپا از کشور بلاروس را با نتیجه 9 بر صفر مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.

در وزن 125 کیلوگرم امیرحسین زارع پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 5 بر صفر و ضربه فنی یوسوپ باتیرمورزایف دارنده مدال برنز زیر 23 سال دنیا از قزاقستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل نیک ماتوهین از آلمان با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی دست یافت و راهی ملاقات فینال شد. زارع در ملاقات انتهای مقابل بیلال ماخوف قهرمان دنیا از روسیه با نتیجه 5 بر 3 به پیروزی دست یافت و صاحب مدال طلا شد.

رده بندی نفرات برتر اوزان فوق به توضیح زیر است:

97 کیلوگرم: 1- محمدحسین محمدیان (ایران) 2- الکساندر هوشتین (بلاروس) 3- کایل اسنایدر (آمریکا) و مورازی مچدلیدزه (اوکراین)

125 کیلوگرم: 1- امیرحسین زارع (ایران) 2- بیلال ماخوف (روسیه) 3- یوسوپ باتیرمورزایف (قزاقستان) و آمارور دسی (کانادا)

مسابقات 8 وزن دیگر فردا (شنبه) برگزار می گردد که بهنام احسان پور و یونس امامی در اوزان 65 و 74 کیلوگرم به مصاف حریفان خود می فرایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 674

به "2 طلای آزادکاران ایران در تورنمنت ایتالیا، محمدیان یک امتیاز هم نداد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 طلای آزادکاران ایران در تورنمنت ایتالیا، محمدیان یک امتیاز هم نداد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید