گرفتار شدن عروس و داماد حین تهیه عکس عروسی!

به گزارش وبلاگ مجله پریها، عروس و دامادی که برای تهیه چند عکس عروسی به یک آبشار رفته بودند برای چند ساعت گرفتار شدند.

گرفتار شدن عروس و داماد حین تهیه عکس عروسی!

به گزارش خبرنگاران، روز عروسی به عنوان یکی از برترین روز های زندگی هر جوانی به شمار می رود و به همین علت افراد با ثبت تصاویر مربوط به این روز خاص کوشش می نمایند تا خاطرات آن را برای همواره برای خود زنده نگه دارند. اما برای یک زوج جوان هندوستانی که قصد تهیه تصاویر عروسی خود را داشتند همه چیز آنطور که برنامه ریزی نموده بودند پیش نرفت.

این زوج که برای تهیه تصاویر عروسی خود به یک آبشار معروف رفته بودند به شکلی خطرناک در وسط آب گرفتار شدند. این اتفاق روز سه شنبه و هنگامی رخ داد که چهار نفر از جمله عروس و داماد برای ثبت فیلم و عکس به آبشار چولیا در منطقه چیتورگرا واقع در راجاستان هند رفته بودند. یکی از تصاویر منتشر شده این چهار نفر از جمله عروس و داماد نگون بخت را که در وسط آبشار و روی یک صخره بزرگ گرفتار شده اند نشان می دهد.

بیشتر بخوانید

بنا به گزارش رسانه های محلی این زوج به همراه دوستان خود روی یک صخره در پایین آبشار در حال ثبت عکس بودند که سطح آب آغاز به بالاآمدن کرد. در حالی که عکاس با تماشا این صحنه و با وجود از دست دادن دوربینش به علت سقوط در آب توانست خود را نجات دهد، اما عروس و داماد جوان به همراه دوستانشان در وسط آبشار گرفتار شدند.

در این حادثه عکاس پس از آنکه توانست خود را از این موقعیت خطرناک خلاص کند با پلیس تماس گرفت و درخواست یاری کرد. در ادامه نیرو های پلیس به همراه تیم نجات با یاری تجهیزات مناسب در یک عملیات سه ساعته پیروز شدند این چهار نفر را از وسط آبشار خارج نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 آذر 1400 بروزرسانی: 16 آذر 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1886

به "گرفتار شدن عروس و داماد حین تهیه عکس عروسی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرفتار شدن عروس و داماد حین تهیه عکس عروسی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید