کونته: این پیروزی را به دخترم تقدیم می کنم، اگر با قلبمان بازی نمی کردیم، پیروز نمی شدیم

آنتونیو کونته از صبر بازیکنان تیمش در بازی با هلاس ورونا تمجید کرد.

کونته: این پیروزی را به دخترم تقدیم می کنم، اگر با قلبمان بازی نمی کردیم، پیروز نمی شدیم

به گزارش خبرنگاران، آنتونیو کونته پس از برتری 2 - یک تیمش مقابل هلاس ورونا در هفته جاری رقابت های سری A از روند بازی شاگردان خود تمجید کرد.

سرمربی تیم فوتبال اینتر گفت: مقابل تیمی بازی کردیم که یارگیری را در دستور کار خود قرار داده بود اما من واکنش خوبی از سوی تیمم نسبت به شکست مقابل دورتموند دیدم. شرایط برای ورونا خوب بود زیرا آنها می توانستند دفاع کرده و با ضدحمله به سمت دروازه ما بیایند. بسیار خوشحالم که در جریان بازی صبرمان را از دست ندادیم و به سبک بازی خودمان ایمان داشتیم.31 امتیاز از 12 بازی داریم و بازیکنانم کار بزرگ و مهمی انجام داده اند. کسی انتظار نداشت در این مقطع از فصل چنین نتایجی کسب کنیم. از بازیکنان تشکر می کنم زیرا آنها بار دیگر تلاش کرده و بر هر مانعی غلبه کردند. اگر با قلب و قدرت بازی نمی کردیم در این بازی پیروز نمی شدیم.

او در ادامه افزود: شکست در دورتموند بسیار دردناک بود زیرا ما بازی را در دست داشتیم اما این بخشی از روند به بلوغ رسیدن تیم است و بازی امشب پاسخ همان چیزی بود که می خواستم ببینم. این پیروزی را به دخترم ویتوریا که امروز 12 ساله شده، تقدیم کنم. خوشبختانه امشب در جشن تولد او با بقیه اعضای خانواده کمی آرام ترخواهم بود و می توانم شادی بیشتری را تجربه کنم!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 دی 1398 بروزرسانی: 10 دی 1398 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 633

به "کونته: این پیروزی را به دخترم تقدیم می کنم، اگر با قلبمان بازی نمی کردیم، پیروز نمی شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: این پیروزی را به دخترم تقدیم می کنم، اگر با قلبمان بازی نمی کردیم، پیروز نمی شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید