واکنش مجدد روسیه به تحریم های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا

به گزارش وبلاگ پریها، ایرنا نوشت: نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین با انتقاد از حفظ تحریم های آمریکا در شرایط شیوع بیماری کرونا اضافه نمود: چرا ایران و ونزوئلا همچنان تحت تحریم هستند.

واکنش مجدد روسیه به تحریم های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

میخاییل اولیانوف روز دوشنبه درتوییتر نوشت: شیوع همه گیر بیماری کرونا در دنیا همبستگی دنیای را می طلبد.

وی اضافه نمود: چرا ایران و ونزوئلا همچنان تحت تحریم ها باقی مانده اند؟

اولیانوف نوشت: چرا فقط روسیه، چین و کوبا در شرایط سخت کنونی به ایتالیا یاری می نمایند.اتحادیه اروپا و آمریکا کجا هستند؟.

مقام روس به کنایه نوشت: ظاهرا در دنیا معاصر، اشتباهی اتفاق افتاده است.

روسیه در هفته های اخیر بارها از تحریم های آمریکا علیه ایران انتقاد نموده است.

سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه روز شنبه ضمن انتقاد تند از آمریکا، خواهان انتها دادن به تحریم های ظالمانه این کشور علیه ایران شد.

ریابکوف در واکنش به اتهام آمریکا به روسیه مبنی براقدامات خصمانه در عرصه انرژی و نیز راه انداختن کارزار انتشار اطلاعات نادرست گفت: ما بار دیگر از آمریکا درخواست کردیم تا از سیاست غیرانسانی بکارگیری تحریم های یکجانبه در خصوص ایران که در شرایط کنونی بخاطر شیوع کرونا با کمبود امکانات برای حل مسائل بهداشتی روبرو است، صرف نظر کند.

وی اضافه نمود: اطمینان دارم در واشنگتن بخوبی تفاوت بین ارسال انفرادی محموله های یاری های انسانی به ایران و عدم امکان دریافت درآمدهای حاصل از صادرات لازم برای اجرای برنامه های بهداشتی مربوطه بخاطر تحریم ها و فشارهای شدید چندساله آمریکا را درک می نمایند.

ریابکوف گفت: با این حال مقامهای آمریکایی ازجمله مقامهای ارشد این کشور از تحریف حقایق در این مورد خودداری نمی نمایند و اهداف ژئوپلیتیک خود را دنبال می نمایند که آن را می دانیم.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 911

به "واکنش مجدد روسیه به تحریم های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مجدد روسیه به تحریم های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید