موافقت مشروط دولت ایتالیا با از سرگیری تمرینات تیم های سری A

به گزارش وبلاگ پریها، دولت ایتالیا در آستانه صدور مجوز از سر گرفته شدن تمرینات تیم های لیگ دسته اول فوتبال این کشور واقع شده است.

موافقت مشروط دولت ایتالیا با از سرگیری تمرینات تیم های سری A

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش وبلاگ پریها و به نقل از نشریه کوریره دلواسپورت دولت ایتالیا در آستانه پذیرش یک پروتکل برای از سر گرفته شدن تمرینات تیم های سری A است که در آن تیم های فوتبال این کشور نه تنها باید از مقررات مشخص شده پیروی نمایند بلکه باید از خود سخاوتمندی نشان دهند.

پروتکل پیشنهادی از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا به دولت این کشور ارائه شده است تا ضمن تضمین سلامت بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ها، نگرانی های موجود در خصوص اجحاف های احتمالی در حق شهروندان را رفع می نماید.

پیش از این فدراسیون فوتبال ایتالیا به دولت پیشنهاد داده بود که برای از سر دریافت تمرینات، باشگاه را ملزم می نماید که به صورت روزمره از تمام پرسنل خود تست کرونا بگیرند و همین موضوع سبب ایجاد نگرانی هایی درباره کمبود کیت تست کرونا در کشور شده بود. اکنون اما ظاهراً این نگرانی رفع شده چرا که فدراسیون به دولت پیشنهاد نموده، باشگاه ها حاضرند به ازای هر یک کیتی که مصرف می نمایند 5 کیت تست کرونا اهدا نمایند .

علاوه بر این یکسری مقررات دیگر هم از سوی فدراسیون مشخص شده تا خیال دولت از بابت مبتلا نشدن اهالی فوتبال به کرونا آسوده گردد. این مقررات شامل برگزاری تمرینات در قالب گروه های کوچک برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی، عدم حضور بیش از سه بازیکن در رختکن تیم ها به صورت همزمان، دوش دریافت آنها در منازل خود و ضدعفونی کردن مرتب تجهیزات و اماکن تمرینی است. بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ها هم هر روز تست کرونا و خون می دهند.

اهدای کیت تست از سوی باشگاه ها، تضمین خواهد نمود که سایر شهروندان برای استفاده از این تست ها با کمبود روبرو نخواهد شد.

دولت ایتالیا هنوز به پیشنهاد فدراسیون فوتبال این کشور پاسخ نداده اما به محض اعلام موافقت با آن، کالچو می تواند از روز چهارم می (15 اردیبهشت) و شاید حتی زودتر از آن آماده از سرگیری تمرینات گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 986

به "موافقت مشروط دولت ایتالیا با از سرگیری تمرینات تیم های سری A" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت مشروط دولت ایتالیا با از سرگیری تمرینات تیم های سری A"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید