دلایل ریجکتی ویزای انگلیس

به گزارش وبلاگ مجله پریها، رد شدن ویزای انگلیس از طرف سفارت خبری بد و ناگوار است اما قطعاً با شنیدن این خبر به آخر جهان نمیرسیم! از آنجایی که هر مشکل راه حلی دارد، با ارائه روش های درست می توانید مجدداً درخواست ویزا داده و حتی مهر ویزا را هم دریافت کنید! دلایل ریجکتی ویزای انگلیس و برطرف آن را آژانس هواپیمایی ستاره ونک در ادامه مطلب شرح خواهد داد...

دلایل ریجکتی ویزای انگلیس

هر چه قدر هم که مدارک را به صورت کامل به سفارت ارائه دهید در نهایت این افسر سفارت است که درباره صدور یا عدم صدور ویزای انگلیس تصمیم می گیرد اما با دانستن دلیل رد شدن ویزا و اطلاع از نحوه اعتراض به جواب در صورت ریجکتی می توان احتمال مثبت بودن جواب ویزا را بالا برد.

دلایل رد شدن ویزای انگلیس

ارائه مدارک نامعتبر

این مدارک هستند که معین می نمایند متقاضیان ویزا، چه ویزای انگلیس و چه ویزای کانادا صلاحیت دریافت ویزا را دارند یا خیر؟ تمامی مدارکی که در روز انگشت نگاری به سفارت ارائه می دهید مورد آنالیز قرار می گیرد بنابراین به طور جدی از ارائه مدارک نامعتبر و جعلی خودداری کنید چرا که ارائه این مدارک نه تنها رد شدن ویزا را در پی دارد بلکه به اسم سو سابقه برای متقاضیان محسوب شده و در اقدامات بعدی هم تأثیر منفی می گذارد.

همانطور که نامعتبر بودن مدارک در رد شدن درخواست ویزای انگلیس تأثیر دارد، کامل نبودن مدارک هم همین عواقب را در پی خواهد داشت. می توانید برای اطمینان از این مسئله از چک فهرست مدارک ویزای انگلیس آژانس هواپیمایی ستاره ونک بهره ببرید.

نداشتن تمکن اقتصادی

وقتی پای درخواست ویزای انگلیس، کانادا و وقت سفارت آمریکا به میان می آید داشتن تمکن اقتصادی اهمیت ویژه ای پیدا می نماید. این موضوع که متقاضی می تواند هزینه سفر به انگلیس را تأمین کند یا خیر تأثیر بسیار زیادی در نتیجه نهایی ویزا دارد؛ بنابراین نداشتن تمکن اقتصادی عدم صدور ویزا را در پی خواهد داشت.

بعلاوه همان طور که عدم تمکن اقتصادی در نتیجه ویزا تأثیر می گذارد، ناهماهنگی بین مانده حساب، حقوق دریافتی و شغل هم عدم صدور ویزا را در پی دارد. به بیان دیگر سفارت انگلیس حساسیت ویژه ای بر روی هماهنگی مبالغ واریزی و مانده حساب دارد، بنابراین متقاضیان بایستی هنگام ارائه مدارک اقتصادی به این نکته توجه نمایند.

عدم ارائه برنامه سفر

هنگام درخواست ویزای انگلیس هدف از سفر بایستی تعیین باشد در واقع این سؤال که با چه هدفی می خواهید به بریتانیا سفر کنید از سؤالات اصلی مصاحبه ویزا می باشد. متقاضیان با هر هدفی که می خواهند به این کشور سفر نمایند بایستی مدارک مربوط به آن را هم ارائه دهند به اسم مثال ارائه بلیط رفت و برگشت و تعیین کردن محل اقامت جز برنامه سفر به تعداد می آید.

متقاضیانی که از طرف دوست یا خویشاوند دعوت نامه دارند، به جای برنامه سفر می توانند دعوت نامه خود را به سفارت ارائه دهند. نکته مهم اینکه داشتن دعوت نامه معتبر شانس دریافت ویزای انگلیس را بالا می برد.

داشتن سو سابقه کیفری

سوابق کیفری متقاضیان ویزای انگلیس به وسیله سفارت مورد آنالیز قرار می گیرد. بر همین اساس طبق قوانین انگلیس با درخواست ویزای افرادی که بیش از 4 سال سابقه کیفری داشته باشند موافقت نخواهد شد.

بعلاوه افرادی که سابقه اقدام علیه حقوق بشر و تروریستی را در پرونده خود دارند اجازه سفر به بریتانیا را نخواهند داشت؛ بنابراین داشتن سابقه کیفری را هم می توان جز دلایل رد شدن ویزای انگلیس به تعداد آورد.

اقامت بیشتر از اعتبار ویزا در سفرهای قبلی

ویزای انگلیس با توجه به درخواست متقاضی و تصمیم سفارت به صورت 6 ماهه، 2، 5 و 10 ساله چند بار ورود صادر می گردد. دارندگان ویزا مجاز هستند تا زمان سرانجام اعتبار ویزا طبق قوانین انگلیس در خاک این کشور اقامت داشته باشند.

افرادی که بیشتر از زمان معین شده در انگلیس اقامت داشته باشند جریمه شده و در فهرست متقاضیان بد سابقه قرار می گیرند. به طور معمول با درخواست مجدد ویزای انگلیس این افراد در تقاضاهای بعدی موافقت نخواهد شد.

نداشتن سابقه سفر یا تراول هیستوری

تراول هیستوری یا سابقه سفر به معنی سفر به کشورهای مختلف می باشد. هر چند که داشتن تراول هیستوری جز مدارک لازم برای سفر نمی باشد اما ارائه آن می تواند در نتیجه ویزا تأثیرگذار باشد.

سفر به کشورهایی که ویزای معتبر دارند مانند کانادا، حوزه شینگن، ژاپن و ... نشان می دهد که متقاضی ویزای انگلیس به مقاصد مختلف سفر نموده و پس از سرانجام اعتبار ویزا به کشور خود بازگشته است.

بنابراین می توان افسر سفارت را قانع کرد که متقاضی قصد اقامت دائم در بریتانیا را ندارد.

برطرف ریجکتی ویزای انگلیس

آژانس هواپیمایی ستاره ونک در ادامه به شما خواهد گفت که در صورت ریجکتی ویزای انگلیس چه اقداماتی باید انجام داد؟

افرادی که با تحویل مدارک و انگشت نگاری درخواست ویزای انگلیس آن ها ر می گردد، در صورت کامل بودن مدارک می توانند در طی نامه ای به جواب ویزا اعتراض نمایند یا با توجه به دلایل سفارت جهت رد ویزا، مدارک را تکمیل نموده و مجدداً برای دریافت ویزای انگلیس اقدام نمایند.

اقدام مجدد به طی زمان خاص احتیاج نداشته و متقاضی می توانند پس از دریافت جواب مجدداً مدارک خود را ارسال کند.

کارشناسان مجرب ویزا در آژانس هواپیمایی ستاره ونک هدایت های لازم را در این زمینه به متقاضیان ویزای انگلیس ارائه می دهند.

جهت دریافت ویزای انگلیس، ویزای کانادا و وقت سفارت آمریکا با کارشناسان ویزا در آژانس هواپیمایی ستاره ونک به تعداده 88880000-021 تماس بگیرید.

منبع: چمدان
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1754

به "دلایل ریجکتی ویزای انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلایل ریجکتی ویزای انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید