حقیقتی که مرد چینی پس از خرید مار به آن پی برد!

به گزارش وبلاگ پریها، مرد حیوان دوست چینی پس از خرید دو مار با حقیقتی روبرو شد که او را مجبور کرد مارهایش را به پلیس محیط بانی تحویل دهد.

حقیقتی که مرد چینی پس از خرید مار به آن پی برد!

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگار ، مرد جوان چینی به تازگی با حقیقتی روبه رو شد که او را مجبور کرد تا مار های دوست داشتنی اش را به پلیس محیط بانی چین تحویل دهد. این مرد هرگز تصور نمی کرد مارهایی را که از یک فروشگاه حیوانات خریداری نموده بود از نوع پیتون باشد. این مرد همزمان با اطلاع از این ماجرا مجبور شد تا پس از گذشت چند سال از دو خزنده محبوبش دل بکند.

ماجرا از آنجا آغاز شد که چندی پیش این مرد جوان اهل منطقه شیدیان واقع در استان یون نان چین با مراجعه به یک فروشگاه حیوانات تصمیم گرفت دو مار کوچک خریداری کند. اما پس از گذشت مدتی از خرید مارها این دو خزنده آغاز به رشدی وحشتناک کردند و هر روز بیشتر از روز قبل نیاز به غذا پیدا می کردند. رشد سریع مارها که موجب سردرگمی مرد جوان شده بود او را مجبور کرد تا از چند فرد خبره در این رابطه اطلاعاتی کسب کند. پس از تحقیقات اولیه او متوجه شد مارهایی که چند وقت پیش در فروشگاهی به او فروش رفته است در واقع دو مار پیتون بوده اند.

مرد جوان که پس از روبه رو شدن با این واقعیت دچار ترس و وحشت شده بود تصمیم دشواری گرفت. او با وجود عادت و علاقه ای که به مارهایش داشت تصمیم گرفت تا پیش از آنکه خود طعمه مارهایش گردد آنها را به پلیس محیط بانی محلی تحویل دهد.

لازم به ذکر است؛ خرید این دو مار پیتون توسط مرد حیوان دوست چینی و ماجرای او در حالی خبرساز می گردد که پیشتر نیز خبر مردی که به جای یک توله سگ یک توله خرس را از یک فروشگاه خریداری نموده بود خبرساز شده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 478

به "حقیقتی که مرد چینی پس از خرید مار به آن پی برد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقیقتی که مرد چینی پس از خرید مار به آن پی برد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید