جوانمردی: اسلحه ای که با آن کار می کنم اصلا مناسب من نیست

به گزارش مجله پریها، بانوی ملی پوش پاراتیراندازی ایران گفت: اسلحه ای که با آن کار می کنم اصلا اسلحه مناسب من نیست و از طرفی تمرینات مان در این ماده کم و انتظارات خیلی زیاد است.

جوانمردی: اسلحه ای که با آن کار می کنم اصلا مناسب من نیست

ساره جوانمردی درباره اردوی پایانی تیم ملی برای شرکت در رقابت های دنیای استرالیا به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: اردوی پایانی تیم ملی تیراندازی را پیگیری می کنیم. سهمیه ها سال گذشته در مسابقات دنیای کره جنوبی کسب شد که انتظار کسب یک سهمیه را از ملی پوشان تفنگ داریم. من از دو اردوی گذشته به اردو برگشته ام و دیگر به صورت غیرمتمرکز تمرین نمی کنم. تمریناتم تحت نظر رضا احمدی است.

وی اضافه نمود: فعلاً شرایط خوب است. آماده هستیم تا کمیته پارالمپیک شرایطش را برای ورزشکاران به ویژه کسانی که شانس مدال دارند برای بازی های پارالمپیک توکیو اعلام کند تا ببینیم چقدر مثل همواره حمایت می شویم.

ملی پوش پاراتیراندازی کشورمان در مورد مسائلی که در ماده تپانچه خفیف 50 متر دارد، گفت: قبل از بازی های پارا آسیایی اینچئون که در ماده خفیف فعالیتم را شروع کردم تا الان همواره مشکل کمبود فشنگ وجود داشته است و مضاعف تر برای من این است که اسلحه ای که با آن کار می کنم اصلاً اسلحه مناسب من نیست و بارها عنوان نموده ام که کاش شرایطی فراهم می شد تا نوع اسلحه من یا تجهیزات من در این ماده حداقل به روزتر می شد. هر چند با همان امکانات کم هم من توانسته ام شرایطم را در تپانچه خفیف 50 متر تثبیت کنم و مدال های متعددی را در مسابقات مختلف کسب کردم.

وی ادامه داد: شرایط فعلی کمی وخیم تر شده است. به دلیل تحریم ها فشنگ اصلاً به ما نمی رسد و ما واقعاً با این معضل دست و پنجه نرم می کنیم. تمرینات ما در خفیف 50 متر خیلی کم است و انتظارات خیلی زیاد است و اگر مدالی گرفته نگردد بیشتر به پای کوتاهی ورزشکار گذاشته می گردد تا اینکه سنجیده شوند که آیا ما تجهیزات و امکانات خوبی در اختیارشان قرار داده ایم یا تمرینات کافی بوده یا اینکه مشکل از خود ورزشکار است.

جوانمردی ابراز امیدواری کرد شرایط و مسائل تیرانداز رفع گردد و گفت: امیدوارم برای یک سال آینده که تا بازی های پارالمپیک توکیو باقی مانده، این مشکل تا حدی رفع گردد که ما با خیال راحت تری بتوانیم تمرینات مان را در 50 متر ادامه دهیم و پا به پای 10 متر پیش برویم، چون اگر با این وضعیت و چهار یا پنج جلسه تمرین بخواهیم به مسابقات آسیایی یا قهرمانی دنیا یا المپیک اعزام شویم در این رشته فعالیت نکنیم خیلی برای ما بهتر است تا اینکه بخواهیم باری بر دوش خودمان بگذاریم و فشار مضاعف تری برای مدال آوری داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 17 آبان 1398 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 514

به "جوانمردی: اسلحه ای که با آن کار می کنم اصلا مناسب من نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوانمردی: اسلحه ای که با آن کار می کنم اصلا مناسب من نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید