جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور کفاشیان برگزار شد

به گزارش وبلاگ پریها، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، جلسه اعضای هیات رییسه فدراسیون امروز با حضور حیدر بهاروند سرپرست، مهدی محمد نبی دبیرکل و علی کفاشیان، محمود اسلامیان، عبدالکاظم طالقانی، محمود شیعی، فریدون اصفهانیان، هدایت ممبینی و لیلا صوفی زاده برگزار گشت.

جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور کفاشیان برگزار شد

در آغاز این نشست، دبیرکل فدراسیون فوتبال با ارائه گزارشی درباره برنامه ریزی های اجرا شده پیرامون برپایی مجمع عمومی فدراسیون در روز 8 آذرماه سال جاری از سامانه اینترنتی مربوطه جهت حضور اعضا در این مجمع که به شکل برخط برگزار می شود رونمایی کرد.

در این سامانه کلیه موارد مرتبط با برگزاری مجمع عمومی تصویب اساسنامه، قوانین انتخاباتی و ارتباط مستقیم با دبیرخانه مجمع گنجانده شده است.

بر اساس برنامه ریزی اجرا شده در دبیرخانه مجمع، کارگاه آموزشی مربوط به برپایی وبینار هم پیش از برگزاری مجمع با حضور کلیه اعضا برگزار خواهد شد تا نکات مربوطه برای آنان مرور شود.

همچنین بخش نرم افزاری و سخت افزاری مربوطه در دبیرخانه مجمع آغاز به کار کرده که به شکل کامل موارد مربوطه جهت برپایی مجمع عمومی را پشتیبانی خواهد کرد.

در این نشست همچنین دستور جلسه مجمع عمومی به تصویب اعضای هیات رییسه فدراسیون رسید. بر این اساس مقرر شد مجمع عمومی فدراسیون از ساعت 10 صبح روز شنبه 8 آذر به شکل مجازی آغاز شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1306

به "جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور کفاشیان برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور کفاشیان برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید