توضیحات فریبا نادری درباره حواشی سریال ستایش

به گزارش مجله پریها، فریبا نادری بازیگر نقش پری سیما در سریال ستایش 3 درباره حواشی این سریال توضیحاتی داد.

توضیحات فریبا نادری درباره حواشی سریال ستایش

به گزارش گروه رسانه های مجله پریها، فریبا نادری که این روز ها در سریال ستایش 3 در نقش پری سیما به ایفای نقش می پردازد درمورد سختی های بازی این شخصیت گفت: من دقیقا 2 ماه بعد از به جهان آمدن فرزندم جلو دوربین ستایش 3 رفتم. با توجه به شرایط روحی و جسمی که به خاطر اضافه وزن و شیردهی داشتم بازی کردن برایم سخت بود و فشار بسیاری روی من قرار داشت، اما محیط آرامی که عوامل سریال ایجاد نموده بودند و یاری هایی که آقای سلطانی و مطلبی کردند باعث شد بتوانم در آرامش به کاراکترم برسم. ضمن اینکه وظیفه یک بازیگر این است در قبال پروژه ای که به او سپرده می گردد مسئولیت پذیر باشد. من تمام تلاشم را کردم تمرکز خود را روی پری سیما بگذارم، امیدوارم مخاطبان هم رضایت داشته باشند.

وی با اشاره به واکنش مردم به نقش پری سیما بیان داشت: واکنش مردم فحش است که چرا پول حشمت فردوس را خوردی؟! چرا اینقدر بدجنس هستی و. راضیی من از این واکنش ها این است که مردم نقش را باور کردند. مسئله راضی کننده دیگر این است که مردم نسبت به فصل دو ستایش بسیار مطلع تر شدند. فصل گذشته که سریال پخش شد مردم با به شکل بسیار بدی به من نگاه می کردند، اما در این فصل مطلع شدند که من فقط دارم بازی می کنم. در فصل قبلی می گفتند بهتون نمی آید اینقدر بدجنس باشید، اما الان می گویند چقدر نقش بد را خوب بازی می کنید، فرق این دو جمله برای یک بازیگر بسیار مهم است.

بازیگر سریال ستایش با اشاره به حواشی ایجاد شده علیه نقش صابر گفت: اگر رامسین کبریتی در ایران هم بود در قسمت چهارم سریال کشته می شد. یعنی روند فیلمنامه به خاطر نبود ایشان تغییری ننموده است. موضوعی که وجود داشت این بود از قسمت اول تا چهارم دیالوگی از جانب او گفته نشد، اما با این وجود کارگردان با هوشمندی تمام، رخ هایی از او را نامفهوم نشان داد.

وی ادامه داد: شخصیت صابر در قصه آدمی سست عنصر بود که از پدرش به شدت می ترسید، اگر صابر پشیمان نمی شد و تصمیم نمی گرفت پول ها را به پدرش بازگرداند مردم باید تعجب می کردند. این پسر با وجود شخصیت ترسویی که داشت دیر یا زود پشیمون می شد و واقعیت را به پدرش می گفت و ما مجبور بودیم او را از بین ببریم.

این بازیگر با اشاره ساخت فصل بعدی سریال ستایش گفت: اینکه فصل بعدی خواهیم داشت یا خیر را نمی دانم، اما من هرکاری که آقای سلطانی کارگردانی کند، سعید مطلبی نویسندگی کند و آرمان زرین کوب تهیه کنندگی کند را بازی خواهم کرد.

منبع : برنا

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 513

به "توضیحات فریبا نادری درباره حواشی سریال ستایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات فریبا نادری درباره حواشی سریال ستایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید