تعداد مراکز آموزش مهارت های پیشرفته بالینی بیشتر می گردد

به گزارش وبلاگ پریها، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، مرکز آموزش مهارت های پیشرفته بالینی ایران در بیمارستان امام خمینی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری، علی اکبر حقدوست معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران افتتاح شد.

تعداد مراکز آموزش مهارت های پیشرفته بالینی بیشتر می گردد

در این مرکز دو نوع تجهیزات پزشکی در حوزه شبیه سازهای پیشرفته بالینی و جراحی و تجهیزات پیشرفته پزشکی برای ارائه آموزش های تخصصی وجود دارد. همه این تجهیزات توسط شرکت های دانش بنیان و فناوران ایرانی طراحی و ساخته شده است . همه مراحل آموزشی هم توسط جراحان برجسته و اساتید دانشگاه تهران ارائه می گردد تا دانشجویان در کنار آشنایی با تجهیزات پیشرفته پزشکی ایران ساخت از تجربیات این افراد هم بهره مند شوند.

سعید سرکار دبیر ستاد توسعه فناوری نانو هم در این مراسم، گفت: در تلاشیم تا شبیه به این مراکز را در سطوح پایین تر و ارزان تر در دیگر دانشگاه ها و شهرها ایجاد کنیم. برای این کار به حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری احتیاج داریم. برنامه ریزی کردیم که 20 مرکز آموزش مهارت های بالینی را در سراسر کشور ایجاد کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1397

به "تعداد مراکز آموزش مهارت های پیشرفته بالینی بیشتر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد مراکز آموزش مهارت های پیشرفته بالینی بیشتر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید