بازی های سرد و تکراری میلاد کی مرام و ترلان پروانه در سریال سیاوش

به گزارش وبلاگ مجله پریها، مجموعه سیاوش ساخته سروش محمدزاده است که آرام آرام به خاتمه راه نزدیک می شود. برخلاف مجید صالحی که با ایفای نقشی متفاوت، در این سریال حضور پیروزی داشته، میلاد کی مرام و ترلان پروانه دو ستاره محبوب سیاوش، بازی خوبی در این سریال نداشته اند و پیروز نشدند رضایت مخاطبان را جلب کنند.

بازی های سرد و تکراری میلاد کی مرام و ترلان پروانه در سریال سیاوش

میلاد کی مرام در سریال سیاوش نقش یک پسر جنوب شهر را بازی کرده که جهت خلاف را در پیش نگرفته، قهرمان کشتی است و از قماش اراذل و اوباش نیست. بازی این بازیگر در مجموعه سیاوش شباهت زیادی به بازی او در سریال ممنوعه دارد و این بار هم نقش جوانی عاشق، مغرور، غیرتی، سرسخت و البته عصبی و جدی را بازی کرده است. بازی میلاد کی مرام در این سریال همراهی برانگیز نیست و در بسیاری از سکانس ها اغراق شده و تصنعی جلوه می کند.

او در تمام طول سریال، چهره سنگی و جدی دارد که برای مخاطب باورپذیر نیست. کی مرام تلاش می کند در هنگام دیالوگ گفتن نیز، لحن سرد و جدی داشته باشد، اما دیالوگ هایش را نامفهوم به زبان می آورد و گاهی به دلیل سرعت زیاد در گفتن دیالوگ یا نصفه و نیمه ادا کردن کلمات، مخاطب به سختی متوجه دیالوگ هایش می شود. بازی او همچنین شباهت هایی به بازی اش در ممنوعه دارد. نکته عجیب آن که، میلاد کی مرام در سیاوش به عنوان بازیگردان نیز حضور داشته است.

ترلان پروانه در کودکی وارد عرصه بازیگری شد و تا به حال در فیلم و سریال های مختلفی بازی کرده، اما هنوز نتوانسته با نقش مهم و بازی خوب، جایگاهش را به عنوان یک بازیگر بااستعداد و حرفه ای تثبیت کند. سریال سیاوش جدیدترین اثر این بازیگر است که به واسطه آن هم نتوانسته برای خودش موفقیتی دست وپا کند. ترلان پروانه نقش شخصیتی به نام مارال را بازی می کند که علاقه ای دیرینه به سیاوش دارد، اما مدام از سمت او پس زده می شود. پروانه در نقش این کاراکتر به عنوان دختری حساس و عاشق، بازی بسیار سرد و بی احساسی دارد و با لحن، چهره و چشمان خود حس خاصی به مخاطب منتقل نمی کند. بازی او در لحظاتی که احساساتش مانند غم یا عصبانیت به اوج می رسد نیز تصنعی است و باورپذیر نیست.

نویسنده : مائده کاشیان

منبع: همگردی
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1636

به "بازی های سرد و تکراری میلاد کی مرام و ترلان پروانه در سریال سیاوش" امتیاز دهید

1 کاربر به "بازی های سرد و تکراری میلاد کی مرام و ترلان پروانه در سریال سیاوش" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی های سرد و تکراری میلاد کی مرام و ترلان پروانه در سریال سیاوش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید