اعتراض طرفداران منچستریونایتد در محل تمرین این تیم؛ ما تصمیم می گیریم چه زمانی بازی کنید!

به گزارش وبلاگ مجله پریها، طرفداران تیم فوتبال منچستریونایتد با حضور در محل تمرین شیاطین سرخ اعتراض خود به مالکان باشگاه را در قضیه سوپرلیگ اروپا نشان دادند.

اعتراض طرفداران منچستریونایتد در محل تمرین این تیم؛ ما تصمیم می گیریم چه زمانی بازی کنید!

به گزارش خبرنگاران، در حدود 20 طرفدار منچستریونایتد صبح امروز (پنجشنبه) با حضور در کرینگتون محل تمرین این تیم و مسدود کردن راه ورودی و سپس ورود به محل تمرین، اعتراض خود را به خانواده گلیزر مالکان آمریکایی باشگاه در ماجرای اخیر سوپرلیگ اروپا نشان دادند.

در دستان این طرفداران بنرهایی بود که روی آن نوشته بود 51 درصد منچستریونایتد 20 که عدد 51 اشاره به طرفدارانی است که بیشترین حق رأی را در یک باشگاه دارند و عدد 20 نشانگر تعداد قهرمانی های آنها در لیگ برتر. همچنین روی بنرهای دیگر نوشته شده بود ما تصمیم می گیریم شما چه زمانی بازی کنید و گلیزر بیرون.

باشگاه منچستریونایتد اظهار داشت طرفداران پس از ابراز خشم از تمایل اولیه این باشگاه برای حضور در سوپرلیگ اروپا پیش از انصراف از حضور در این مسابقات، محل تمرین شیاطین سرخ را ترک نموده اند.

در بیانیه باشگاه منچستریونایتد آمده است: حدود ساعت 9 صبح امروز گروهی از طرفداران در محل تمرین باشگاه حضور پیدا کردند. اولگنار سولسشایر و چند تن دیگر با آنها صحبت کردند. ساختمان ها ایمن بودند و این گروه محل تمرین را ترک نموده اند.

جوئل گلیزر، مالک مشترک باشگاه منچستریونایتد که یکی از عوامل اصلی شکل گیری سوپرلیگ اروپا بود و به عنوان یکی از نایب رئیسان این لیگ معرفی شده بود، بعدازظهر روز چهارشنبه ضمن اعلام کناره گیری باشگاه منچستریونایتد از این پروژه، از طرفداران این تیم هم عذرخواهی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1615

به "اعتراض طرفداران منچستریونایتد در محل تمرین این تیم؛ ما تصمیم می گیریم چه زمانی بازی کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض طرفداران منچستریونایتد در محل تمرین این تیم؛ ما تصمیم می گیریم چه زمانی بازی کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید