استیلی بعد از جلسه با تاج: در آرامش به کار خود ادامه می دهیم

به گزارش مجله پریها، حمید استیلی درباره دیدار امروز خود با رییس فدراسیون فوتبال عنوان نمود: همانطور که دیروز گفتم بر این باورم اهداف همه افرادی که به فوتبال ایران و موفقیت آن علاقمند هستند یکی است. روشن است که وقتی این علاقه با مسئولیت تلفیق می گردد، شدت بیشتری پیدا می نماید و کلیه اعضای تیم امید برای موفقیت تیم ملی بزرگسالان و سایر تیم های ملی آرزوی موفقیت دارند.

استیلی بعد از جلسه با تاج: در آرامش به کار خود ادامه می دهیم

وی ادامه داد: امروز با رییس فدراسیون فوتبال به صورت مفصل صحبت کردم. ما 18 تیم ملی داریم که دائما در حال تمرین و اردو و مسابقه هستند و امیدوارم پشتیبانی و حمایت فدراسیون از تیم امید همچنان تداوم داشته باشد.

مدیر تیم فوتبال امید توضیح داد: رییس فدراسیون فوتبال در گفت و گویی که با من داشتند بر یکرنگی و همدلی خانواده فوتبال تاکید داشتند. آقای تاج گفتند که نباید کاری کنیم در روابط میان خانواده فوتبال خدشه ای وارد گردد. توصیه های رییس فدراسیون فوتبال در جهت آرامش قطعا سرلوحه فعالیت و برنامه های تیم ملی امید قرار خواهد داشت. تاکید رییس فدراسیون فوتبال در این شرایط این بود که امکانات مربوطه براساس عدالت بین همه تیم های ملی تقسیم گردد.

استیلی اضافه نمود: برنامه های تیم فوتبال امید با قدرت در حال انجام است. سعی می کنیم در آرامش به فعالیت خود ادامه بدهیم. از همه دوستان عزیز، همبازیان سابقم و مردم گرامی و خانواده فوتبال که در این چند روز به من لطف داشتند هم متشکرم و از آنها تقاضا دارم در مسیر و روند آرامش به همه تیم های ملی یاری نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 148

به "استیلی بعد از جلسه با تاج: در آرامش به کار خود ادامه می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی بعد از جلسه با تاج: در آرامش به کار خود ادامه می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید