استقبال رئیس کمیسیون اصل 90 و عضو هیئت رئیسه مجلس از طرح فدراسیون اتومبیلرانی

به گزارش وبلاگ پریها، رئیس فدراسیون موتورسواری سواری و اتومبیلرانی با رئیس کمیسیون اصل 90 و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در بهارستان دیدار و گفت و گو کرد .

استقبال رئیس کمیسیون اصل 90 و عضو هیئت رئیسه مجلس از طرح فدراسیون اتومبیلرانی

به گزارش وبلاگ پریها و به نقل از سایت فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، محمود صیدانلو، رئیس فدراسیون موتورسواری سواری و اتومبیلرانی در ادامه رایزنی ها برای اجرایی کردن طرح مهارت عمومی رانندگی با رئیس کمیسیون اصل 90 و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در بهارستان دیدار و گفت وگو کرد .

در این دیدار که در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد، محمود صیدانلو ابتدا گزارشی از طرح ارتقای مهارت عمومی رانندگی را که قرار است به زودی با همکاری فدراسیون، معاونت اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، پلیس راهور ناجا، کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، بیمه مرکزی و سایر نهادها به اجرا در آید ، به اطلاع رئیس کمیسیون اصل 90 و یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس رساند.

صیدانلو زاویای این طرح را که می تواند از خسارت های سنگین مادی و معنوی کنونی در تصادفات جاده ای و خیابانی در کشور بکاهد تشریح و خواستار حمایت جدی مجلس در این زمینه شد. در ادامه این دیدار ریاست کمیسیون اصل 90 و همچنین عضو هیئت رئیسه مجلس با استقبال از این حرکت و ضمن تقدیر از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، قول همه گونه همکاری را در جلب و جذب نهادهای مرتبط در این خصوص دادند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 آبان 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 538

به "استقبال رئیس کمیسیون اصل 90 و عضو هیئت رئیسه مجلس از طرح فدراسیون اتومبیلرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال رئیس کمیسیون اصل 90 و عضو هیئت رئیسه مجلس از طرح فدراسیون اتومبیلرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید