پارک ملی پنانگ مالزی

به گزارش وبلاگ پریها، اگر به ماجراجویی در طبیعت علاقه دارید، در تور مالزی به شما توصیه می‌کنیم به کوچکترین پارک ملی کشور مالزی مراجعه نمایید. جنگلی بکر با حیات گیاهی و جانوری سرزنده‌ای را برای بازدید دارد.

پارک ملی پنانگ مالزی

پارک ملی پنانگ غروب بسیار زیبایی دارد که در تور مالزی به شما توصیه می‌کنیم به بازدید آن بروید. اگر از طرفداران عکاسی و گرفتن عکس‌های خاص هستید، ایده رفتن در هنگان غروب برای گرفتن چند عکس عالی، یک ایده جالب برای شما خواهد بود. مانند تمام مناطق ساحلی جنگلی استوایی دیگر دنیا، در این پارک ملی می توانید انواع درختان استوایی را که فقط در همین مناطق رشد می کنند، ببینید. طرفداران پرندگان هم مطمئنا خوشحال می شوند اگر بدانند در این پارک ملی، گونه‌های زیادی از پرندگان که در زبان محلی به آنها Burung Kuak،Lang Merah ،Lang Siput ،Pucung Keladi ،Punai Tanah ،Punai Gading و Takor Tembaga، می‌گویند به چشم می‌خوررند. از ماه سپتامبر تا آوریل هم پرندگان مهاجر زیادی در اینجا به چشم می خورند، پس یادتان باشد قبل از رفتن به آنجا حتما دوربین خود را هم بردارید و چند عکس به یادماندنی از خود بگرید. یکی از انواع جانوران خاصی که در این پارک زندگی می کند، لاک پشت دریایی است.

در تور مالزی در این پارک به شما توصیه می‌کنیم به بازدید فانوس دریایی پارک ملی پنانگ بروید که قدمت به سال 1883 ساخته شده است.

 دریاچه Meromictic است که یک مرداب است و در Pantai krachut قرار گرفته یکی دیگر از تفریحاتی است که در این پارک می‌توانید از آن لذت ببرید، ماهیگیری است. برای اینکار باید قایق داشته باشید که می‌توانید از افراد برگزار کننده تور در این مکان کرایه نمایید.

منبع: malaysiavacationguide.com
انتشار: 19 مهر 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 32

به "پارک ملی پنانگ مالزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک ملی پنانگ مالزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید