غواصی در تایلند

به گزارش وبلاگ پریها، غواصی یکی از بهترین جاذبه‌هایی است که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند یکبار هم که شده آن را تجربه کنید. کوه تائو (Koh Tao) یکی از بهترین مکان‌های مناسب برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است.

غواصی در تایلند

ساحل کتا (Kata Beach) تایلند

ساحل کتا یکی از بهترین مکان‌های غواصی است که به شما توصیه می‌کنیم دنیای زیبای زیر آن را در تور تایلند کشف کنید. ساحل شنی سفید آن با درختان نخل، بسیار زیبا است که به بازدیدکنندگان ساحل خلوت را برای ارائه دارد. این ساحل حدود یک مایل طول داشته که بدون در نظر گرفتن اندازه آن، خلوت است.

ساحل اولئوک تایلند

ساحل اولئوک (Aow Leuk Beach)، یکی از بهترین مناطق برای غواصی در تایلند در کوه تائو، که به نام جزیره لاک پشت شناخته شده است. در این ساحل که در ساحل جنوب غربی واقع شده است، غواصان می توانند اسباب خود را برداشته و منطقه زیر ساحل را کشف کنند. صخره مرجانی نسبتا کم عمق است، بنابراین شناگران مجبور نیستند برای دیدن منظره شگفت انگیز از آنچه که درست در زیر سطح شفاف آن قرار دارد، به خطر بیافتد.

کوه نانگ یوان تایلند

کوه نانگ یوان (Koh Nang Yuan) سه جزیره داشته که تنها از نوک شمال شرقی کوه تائو را می‌توان مشاهده نمود. این جزایر با سد شنی سفید درخشان به جزیره محبوب اتصال دارند. تپه‌های دریایی مرجانی که از مرجان های نرم و سخت ساخته شده‌اند، محافظت شده و نسبتا کم عمق هستند که این باعث می‌شود که این مکان برای غواصی بسیار عالی به نظر بیاید.

این منطقه از بهترین مناطق برای غواصی در تور تایلند است. هزینه ورودی به جزیره وجود دارد چون جزیره در خصوصی می‌باشد، اما این هزینه برای غواصی در این ناحیه ارزان و مقرون به صرفه است.

کونگام یائی (Koh Ngam Yai) تایلند

این جزیره در شهر چمفون قرار گرفته که یکی دیگر از بهترین مکان‌ها برای غواصی در تور تایلند به شمار می‌رود. بسیاری از مسافران راه خود را تنها برای رفتن به جاهای دیگر بعد از رسیدن به چمفون می اندازند و یا جزیره محبوب کوه تائو یا کوساموئی. به همین دلیل، کونگام یائی، جدا از ساحل تانگ ولائین ساحل، هم آرام و منحصربه‌فرد است و هم مجهز به مرجان های کم عمق و رنگارنگ می‌باشد.

انتشار: 19 مهر 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 30

به "غواصی در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غواصی در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید