دریاچه نیلوفر قرمز

به گزارش وبلاگ پریها، دریاچه نیلوفر قرمز، یکی از جذابیت‌های طبیعی تور تایلند برای بازدید می‌باشد.  این دریاچه  زیبا و استثنایی در شمال تایلند قرار گرفته است که محل زندگی میلیون ها نیلوفر قرمز می‌باشد.

دریاچه نیلوفر قرمز

گل های نیلوفری بیشتر در ماه ژانویه به چشم می خورند. این گل ها در سپیده دم باز می شوند و هر روز اطراف ظهر بسته می شوند بنابراین اگر دوست دارید تا منظره ی زیبایی از آن ها داشته باشید، باید در انتخاب زمان دقت کنید. بعد از رسیدن به دریاچه می توانید قایقی اجاره کنید و به دل دریاچه بزنید. با طلوع خورشید می بینید که گل ها هم کم کم باز می شوند و آنجاست که خودتان را غرق در دریایی از نیلوفرهای خوشرنگ در تور تایلند مشاهده نمایید.

در میان راه با قایق های دیگر و ماهیگیران محلی روبرو می شوید که سعی دارند تا از این آب های قرمز رنگ ماهی بگیرند، دیدن این تصاویر در جلوی چشمانتان، یک تابلوی بی نظیر از آفریده های خداوند را به ذهن تان می آورد. آهسته آهسته که جلوتر می روید، خودتان را در خیل نیلوفرها می بینید، اینجا جایی است که سکوت محض حکم فرماست و فقط شمایید و یک دنیا زیبایی پس تا می توانید از منظره جلوی چشمانتان به همراه سکوت استفاده نمایید.

نام این دریاچه، کومفاواپی است که دریاچه ای کم عمق در شمال تاینلد است و عمق آن حداکثر 1 متر است با این حال، وسعت این دریاچه تقریبا 32 کیلومتر است و به دلیل وسعت زیاد آن است که خیلی ها به آن دریا می گویند. این دریاچه مطمئنا یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری  تور تایلند است که نباید از دست داد.

دریاچه ی نیلوفر قرمز که یکی از جاذبه‌های شمالی تور تایلند می‌باشد و در استان اودون تانی قرار دارد. از پایتخت تایلند یعنی شهر بانکوک برای اودون تانی، پرواز وجود دارد بنابراین می توانید سوار هواپیما شده و خودتان را به آنجا برسانید. بعد از رسیدن به فرودگاه اودون تانی باید 50 کیلومتر طی کنید که تاکسی هایی از فرودگاه به این مقصد به چشم می‌خورند.

انتشار: 4 آذر 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 44

به "دریاچه نیلوفر قرمز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریاچه نیلوفر قرمز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید