بهترین فرصت برای اقتصاد ایران، گردشگری است

به گزارش مجله پریها، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، گردشگری را بهترین فرصت در شرایط فعلی اقتصاد دنیا و ایران دانست.

بهترین فرصت برای اقتصاد ایران، گردشگری است

به گزارش مجله پریها به نقل ز روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندارن،

سیف الله فرزانه پیش از ظهر امروز چهارشنبه 12 دی، در جلسه هماهنگی با مدیران تأسیسات، دفاتر و هنرمندان صنایع دستی برای حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته با اشاره به رونق سفر در تمام ایام سال در مازندران گفت: فرصت های بیشماری در مازندران وجود دارد که قطعا بسیاری از آن ها از دید ما پنهان است.

او با اشاره به اهمیت نحوه حضور در نمایشگاه گردشگری اضافه نمود: نمایشگاه فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت های تاریخی، طبیعی، هنر هنرمندان صنایع دستی، و پروژهای گردشگری است.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران رسانه ها را عضو اصلی خانواده گردشگری معرفی کرد و اضافه نمود: تبلیغات هدفمند و تولید محتوی مناسبت در بسته های تبلیغاتی جهت ارائه ظرفیت های مازندران در نمایشگاه را ضروری دانست.

در ادامه جلسه ولی تیموری معاون گردشگری کشور نیز در ارتباط تلفنی گفت: مازندران سرشار از نعمت های خداوندی است که فرصت های بی نظیری را در این استان ایجاد کرده است.

او با اشاره به نگرش سازمان در خصوص توزیع سفر در سراسر کشور گفت: این موضوع باید در سطح شهرستان های استان مازندران نیز اتفاق بی افتد و این نمایشگاه فرصتی برای معرفی این ظرفیت هاست.

معاون گردشگری کشور ضمن اعلام آمادگی این معاونت در خصوص همکاری با استان مازندران گفت: قطعا مازندران یکی از بخش های مهم این نمایشگاه خواهد بود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 26 شهریور 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 356

به "بهترین فرصت برای اقتصاد ایران، گردشگری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین فرصت برای اقتصاد ایران، گردشگری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید