اعلام رأی درگیری جنجالی

به گزارش وبلاگ پریها، در مورد گزارش مقامات رسمی بازی بین تیم های گل گهر سیرجان و تراکتور از هفته دوازدهم لیگ برتر مبنی بر درگیری توام با ایراد صدمه بدنی عمدی دو بازیکن از تیمهای مذکور به نام های آرمین سهرابیان بازیکن تیم گل گهر سیرجان و سعید مهری بازیکن تراکتور که منجر به صدور دستور موقت به شماره 550 مورخ 5 بهمن ماه شد و با عنایت به جلسه رسیدگی مورخ 13 بهمن ماه و اظهار ندامت هر دو بازیکن نسبت به رفتار خویش پس از سرانجام بازی، کمیته انضباطی بدین توضیح رأی خود را اظهار داشت:

اعلام رأی درگیری جنجالی

1- آرمین سهرابیان به دو جلسه محرومیت و پرداخت 300ریال جریمه نقدی محکوم می شود و با توجه به اینکه وی فاقد سابقه انضباطی است با اعمال مواد 93 و 94 یک جلسه محرومیت ایشان به مدت شش ماه تعلیق می شود. بدیهی است در طول مدت تعلیق چنانچه رأی انضباطی برای ایشان صادر شود این تنبیه نیز اعمال خواهد شد.

2- سعید مهری به دو جلسه محرومیت و پرداخت 200ریال جریمه نقدی محکوم و با توجه به اینکه وی آغاز کننده نبوده و فاقد سابقه انضباطی می باشد با اعمال مواد 93 و 94 یک جلسه محرومیت ایشان نیز به مدت شش ماه تعلیق می شود. بدیهی است در طول مدت تعلیق چنانچه رأی انضباطی برای ایشان صادر شود این تنبیه قابل اعمال خواهد بود.

با صدور این رأی، دستور موقت شماره 550 مورخ 5 بهمن ماه لغو میشود و همچنین با در نظر دریافت یک جلسه محرومیت اعمال شده در طول مدت اجرای دستور موقت، محرومیت تعلیقی و جریمه نقدی اعمال می شود.

این رأی ظرف مدت 7 روز قابل تجدیدنظر در کمیته استیناف خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1511

به "اعلام رأی درگیری جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام رأی درگیری جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید