150 میلیارد ریال اعتبار اسناد خزانه به شبکه راه ها تزریق شد

به گزارش وبلاگ پریها، علی علیمردانی اظهار کرد: خراسان شمالی فاقد آزاد راه بوده اما دارای 170 کیلومتر بزرگراه، یک هزار و 100 کیلومتر راه اصلی و فرعی، چهار هزار و 700 کیلومتر راه های روستایی است که از این میزان راه، دو هزار کیلومتر آسفالت و دو هزار و 700 کیلومتر خاکی و شوسه است و در کل 75 پروژه راه به طول 700 کیلومتر در استان در دست ساخت است.

150 میلیارد ریال اعتبار اسناد خزانه به شبکه راه ها تزریق شد

علیمردانی با اشاره به آسفالت راه های روستایی در خراسان شمالی، اعلام کرد: با توجه به اعتباری که هرساله به احداث راه های روستایی استان اختصاص می یابد به طور متوسط سالانه بالغ بر 100 کیلومتر راه روستایی احداث و آسفالت می گردد و کوشش نموده ایم این مقدار در سال های آتی افزایش پیدا کند.

وی اضافه نمود: شاخص برخورداری از راه های روستایی در استان 43 درصد بوده و نسبت به میانگین کشوری که 52 درصد است 9 درصد کمتر است که با برنامه ریزی های صورت گرفته در ساله ای آتی به میانگین کشوری خواهیم رسید.

وی به بدهی پیمانکاران حوزه راه اشاره نمود و گفت: بدهی این اداره کل بابت پروژه ها به پیمانکاران مبلغی بالغ بر 280 میلیارد ریال بوده که احتیاج است هرچه سریعتر نسبت به پرداخت آن اقدام گردد، همچنین برای برقراری ایمنی راه های در حال احداث استان، اعتباری معادل 180 میلیارد ریال مورد احتیاج است .

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 199

به "150 میلیارد ریال اعتبار اسناد خزانه به شبکه راه ها تزریق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "150 میلیارد ریال اعتبار اسناد خزانه به شبکه راه ها تزریق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید