وجود نزدیک به 20 هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی در کشور

به گزارش وبلاگ پریها، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: نزدیک به 20 هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی در کشور وجود دارد.

وجود نزدیک به 20 هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی در کشور

جهت دریافت خدمات انواع الاچیق شیشه ای با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش وبلاگ پریها از ایسنا، احمد اصغری مهرآبادی امروز یازدهم شهریورماه در جمع وبلاگ پریها، اظهار کرد: از مجموع پروژه مسکن مهر کشور نزدیک به 50 هزار واحد نیمه تمام در کشور وجود دارد.

وی با بیان اینکه میانگین پیشرفت فیزیکی آنها بیش از 90 درصد است، توضیح داد: با وجود مصوبه شورای پول و اعتبار، بعضی بانک های عامل در پرداخت تسهیلات متمم همکاری نمی نمایند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی اعلام نمود: با وجود همه مسائل عملیات اجرایی واحدهای نیمه تمام پروژه مسکن مهر استثنای پروژه هایی که معارض و پرونده قضایی دارند، تا انتها سال جاری به اتمام می رسد.

مهرآبادی افزود: قریب به 20 هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی در کشور وجود دارد که با افزایش قیمت مسکن بعضی از این واحدها متقاضی پیدا نموده و به فروش رفته اند.

وی بیان نمود: دولت با صرف اعتبارات قابل توجه بار سنگینی از انجام کار در پروژه مسکن مهر را تقبل و اجرایی نموده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در این راستا قریب به 480 مسجد، کلانتری و 500 مدرسه از محل اعتبارات دولتی در پروژه های مسکن مهر احداث شده است.

مهرآبادی بیان کرد: وزارت راه و شهرسازی زمین مورد احتیاج برای ایجاد فضاهای خدماتی، درمانی، رفاهی، مذهبی، فرهنگی، امنیتی و مانند اینها را در سایت مسکن مهر به صورت رایگان در اختیار دستگاه های اجرای قرار می دهد، تا نسبت به ایجاد فضاهای مورد احتیاج برای مهرنشینان اقدام گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1153

به "وجود نزدیک به 20 هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وجود نزدیک به 20 هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید