واکنش محمد مومنی به شادی بازیکنان نوجوان استقلال در رختکن و اتفاقات آموزشگاه

به گزارش وبلاگ پریها، محمد مومنی، مدیر آموزشگاه باشگاه استقلال به شادی نوجوانان استقلال مقابل پرسپولیس واکنش نشان داد.

واکنش محمد مومنی به شادی بازیکنان نوجوان استقلال در رختکن و اتفاقات آموزشگاه

محمد مومنی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره پیروزی 4 بر یک تیم نوجوانان استقلال مقابل پرسپولیس گفت: تغییری در رده های پایه بوجود نیاوردیم، اما تغییر فکری داشته ایم که ملموس بوده است. خواسته های مان را به سرمربیان تیم های پایه گفته ایم و آنها هم شنیده اند. سرمربیان رده های پایه باید بیشتر کار نمایند و ما هم سعی می کنیم امکاناتی در حد بضاعت خودمان برای آنها فراهم کنیم. در دربی نوجوانان، بازیکنان استقلال خیلی خوب کار کردند، آن هم برابر تیمی که نام بزرگی دارد. ضعیف بازی کردن بازیکنان پرسپولیس به این معنا نیست که آنها بد بودند، بلکه بازیکنان استقلال نمایش خوبی داشتند.

وی در مورد کلیپی که از رختکن استقلال در صفحات مجازی منتشر شده و بازیکنان نوجوان به همراه لیدر باشگاه مشغول شادی عجیبی هستند و از کلمات نامناسبی استفاده می نمایند، گفت: این لیدر برای الان نیست و چندین سال است که به باشگاه می آید و می رود. ایشان سال هاست که در باشگاه فعالیت می نماید، اما اسمش لیدر است. برای او برنامه ای نداریم و روی آن فکر نکرده ایم که اصلا حضور لیدر در باشگاه چه تبعاتی دارد. باید با مدیریت فرهنگی باشگاه صحبت کنیم و تدابیری اتخاذ گردد تا نظرات شان را بدانیم. باید آنالیز گردد که حضور این شخص چالش مثبتی دارد یا منفی. از طرفی، نباید از شادی کسی ناراحت شد. این شادی، موضوعی نبود که بخواهیم از آن خورده بگیریم.

مدیر آموزشگاه استقلال درباره اتفاقاتی که در سالیان اخیر در آموزشگاه افتاده، گفت: از اتفاقاتی که افتاده، بی خبرم و احتیاج هم ندارم دنبال اطلاعات باشم، چون ارتباطی به ما ندارد. باید کاری کنیم که بچه ها را از لحاظ فرهنگی رشد دهیم و نشان دهیم استقلال چه موقعیت و جایگاهی دارد. باید بازیکنان رده های مختلف از لحاظ موقعیتی ارتقا داده شده و در بحث تربیتی هم ارزیابی شان کنیم.

مومنی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است تغییراتی در آموزشگاه صورت بگیرد، گفت: در این باره بعدا صحبت خواهیم کرد و فعلا تصمیمی نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 146

به "واکنش محمد مومنی به شادی بازیکنان نوجوان استقلال در رختکن و اتفاقات آموزشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش محمد مومنی به شادی بازیکنان نوجوان استقلال در رختکن و اتفاقات آموزشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید