هیچ موردی از ابتلاء به کرونا در پادگان ها و سربازخانه ها نداشتیم

معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی با بیان اینکه پادگان های آموزشی و درجه داری ناجا مدام ضدعفونی می گردد گفت: هیچ موردی از کرونا در این مکان ها نداشتیم.

هیچ موردی از ابتلاء به کرونا در پادگان ها و سربازخانه ها نداشتیم

جهت دریافت خدمات اجرای طراحی پشت بام سبز با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار حبیب اله جان نثاری درباره شرایط سربازان در پادگان های آموزشی و سربازخانه ها اظهار کرد: با اطمینان اعلام می کنم هیچ موردی از ابتلای سربازان عزیز وظیفه به ویروس کرونا را نداشتیم.

وی با بیان اینکه بر مبنای تمهیدات پیش بینی شده اعم از ضد عفونی کردن و سم زدایی مراکز آموزشی، پادگان ها و سربازخانه ها، رعایت همه جانبه نکات و اصول بهداشتی در این مراکز، آنالیز های بهداشتی و پزشکی روزانه و مداوم سربازان عزیز وظیفه، ارائه آموزش های لازم و … تاکید نمود: پادگان های آموزشی و درجه داری نیروی انتظامی از نقاط امن و عاری از وجود هرگونه ویروس و بیماری است.

معاون تربیت و آموزش ناجا با تاکید بر اینکه سربازان وظیفه را چون فرزندان خود عزیز می دانیم و بر حفظ سلامت جسم و روح آنها دغدغه و تاکید داریم، بیان نمود: به خانواده های سربازان عزیز اطمینان می دهم جای هیچ گونه نگرانی نیست، حساسیت ما نسبت به سلامت سربازان عزیز وظیفه اگر بیشتر از خانواده ها نباشد قطعاً کمتر نیست؛ این فرزندان عزیز در دستان ما امانت هستند و مطمئن باشید مراقب سلامتی آنها خواهیم بود.

سردار جان نثاری اعلام کرد: برای حفظ سلامت سربازان در این شرایط نه تنها غفلتی صورت نمی گیرد بلکه از همه ظرفیت ها بهره گرفته ایم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 26 اسفند 1398 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 809

به "هیچ موردی از ابتلاء به کرونا در پادگان ها و سربازخانه ها نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ موردی از ابتلاء به کرونا در پادگان ها و سربازخانه ها نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید