مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring)

به گزارش وبلاگ مجله پریها، باید توجه داشت که قبل از نصب پارکت لمینت باید از سطح کف زمین مراقبت کرد. این کف پوش ها تا زمانی که سطح زمین تمیز و صاف و خشک باشد قابل نصب بر روی هر نوع از کف و زمین خواهد بود. پس از طی این مراحل نوبت به نصب پارکت ها می رسد. مراحل نصب به این صوررت خواهد بود که پس از تمیز کردن و صاف کردن کف باید یک لایه نازک از پلی اتیلن انعطاف پذیر بر روی کف نصب شود. این لایه نفوذ ناپذیر نقش عایق را برای جلوگیری از نفوذ آب ایفا می کند. سپس این لایه را در زیر پارکت شناور شبیه به یک عایق صوتی نصب می کنیم.

مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring)

در خانه برترین استفاده را می توان از این کفپوش کرد. تنوع بالای رنگی، ضد آب و عایق حرارتی و عایق رطوبتی و عایق صوتی، آسانی نصب و در عین حال زیبایی و شیک و مدرن بودن همه اینها باعـث شده که پارکت لمینت به اسم یکی از برترین کفپوش ها برای بسیاری از منازل مسکونی و یا ویلاها مورد اسنفاده قرار گیرد.

پارکت های لمینت، از جمع چند لایه چوب به یکدیگر تشکیل می شوند. این پارکت ها به گونه ای ساخته شده اند که احتیاج به نصب و تثبیت ندارند. در واقع این نوع پارکت ها با هیچ نوع مصالحی به زمین وصل نمی شوند و نصب آنها تنها با استفاده از چند زبانه و شیار های کوچک صورت می گیرد. نگهداری این کفپوش ها بسیار آسان بوده و اگر از برند و مارک خوبی برخوردار باشند تفاوتی چندانی با چوب ندارند.

اگر مکان آن کافی شاپ، اجاره ای باشد صاحبان آن می توانند در صورت جابجایی محل کافی شاپ، به راحتی پارکت لمینت ها را از جا در آورده و به محل تازه برای نصب ببرند. خوشبختانه این کار را می توان بارها انجام داد بدون اینکه هیچ آسیبی به تایل های پارکت لیمنت وارد شود.

منبع مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring)

انتشار: 23 مهر 1400 بروزرسانی: 23 مهر 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1828

به "مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید