مالیات خانه های خالی بانک ها و دستگاه های دولتی دو برابر می گردد

به گزارش وبلاگ پریها، محمود محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: مهمترین هدف طرح مالیات بر خانه های خالی این است که این واحد ها وارد بازار مصرف گردد. حال فرقی نمی کند که خانه ها متعلق به افراد حقیقی یا دستگاه های دولتی و بانک ها باشد. حتی برای واحد های در تملک دولت دولت و بانک ها جریمه های سنگین تا دو برابر نسبت به شهروندان در نظر گرفته شده است.

مالیات خانه های خالی بانک ها و دستگاه های دولتی دو برابر می گردد

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش ایسنا، محمودزاده در واکنش به این سوال که بعضی عنوان می نمایند تعداد خانه های خالی متعلق به بانک ها چندان قابل توجه نیست تاکید نمود: ما هیچ قضاوتی در مورد تعداد این واحد ها نداریم، اما حرف من این است که حتی اگر یک خانه باشد باید به بخش مصرف برسد.

به زودی اولین واحد های مسکن ملی افتتاح می گردد

وی همچنین گفت: هماهنگی های لازم اجرا شده تا در آینده نزدیک افتتاح اولین پروژه های طرح اقدام ملی مسکن و همچنین بخشی از واحد های مسکن مهر انجام گردد. در مورد مسکن مهر سال جاری شاهد اتمام پروژه خواهیم بود.

وی اضافه نمود: کلنگ زنی تعدادی از پروژه های طرح اقدام ملی و واگذاری اراضی برای گروه های ساخت از دیگر برنامه ها است.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: متقاضیانی که برای مسکن ملی پول واریز نموده اند به زودی به پروژه ها معرفی خواهند شد.

محمودزاده با بیان اینکه برای تمامی 400 هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن، زمین تامین شده است گفت: حتی اضافه بر این تعداد نیز زمین تامین کردیم. آماده سازی زمین ها هم در بخش هایی اجرا شده است. البته آماده سازی همزمان با ساخت انجام میگردد و مانع بزرگی نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1128

به "مالیات خانه های خالی بانک ها و دستگاه های دولتی دو برابر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالیات خانه های خالی بانک ها و دستگاه های دولتی دو برابر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید