عصر شیرین با دغدغه خانواده به تلوزیون می آید خبرنگاران

به گزارش وبلاگ پریها، برنامه ترکیبی عصر شیرین از شنبه 14 فروردین 1400 مهمان خانه های ایرانیان می گردد.

عصر شیرین با دغدغه خانواده به تلوزیون می آید خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، محمدهادی نعمت الهی تهیه کننده برنامه عصر شیرین با بیان این که این برنامه نگاهی خانوادگی با موضوع زنان دارد اضافه کرد: زنان، کلیدی ترین نقش را در ایجاد آرامش و نشاط در خانواده ایرانی دارند. بر همین اساس، گروه فراوری برنامه عصر شیرین در طراحی تمام بخش های برنامه، این نکته و دغدغه را مدنظر قرار داده و طراحی بخش ها و آیتم های برنامه را با هدف بازشناسایی و ایجاد حال خوب در خانواده های ایرانی انجام داده است.

وی ادامه داد: بر همین اساس، موضوع محوری روز های پنج گانه پخش برنامه نیز با همین نگاه خواهد بود. به این ترتیب که هرروز هفته نقش های زن را در نسبت با خودش، همسرش، فرزندان، جامعه پیرامون و خانه آنالیز نموده ودرباره آن حرف می زنیم. موضوعات، مصاحبه ها و آیتم های هرروز نیز به اقتضای موضوع محوری همان روز پخش خواهد شد.

تهیه کننده عصر شیرین یادآور شد: پژوهش و پیش فراوری این برنامه از تابستان سال99 شروع شده است و کوشش نموده ایم در قالب های رسانه ای جذاب، برنامه ای با پشتوانه دانش روز و مناسب مخاطبان امروزی تلویزیون فراوری کنیم. به همین دلیل، تعدد و تنوع آیتم ها در برنامه بسیار زیاد خواهد بود.

برنامه عصر شیرین از 14 فروردین، روز های شنبه تا چهارشنبه، حوالی ساعت 18:30 از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1583

به "عصر شیرین با دغدغه خانواده به تلوزیون می آید خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عصر شیرین با دغدغه خانواده به تلوزیون می آید خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید