شیب منحنی ابتلا به کرونا در کشور دوباره صعودی شد

به گزارش وبلاگ پریها، آمار مبتلایان جدید کرونا در کشور که طی چند روز گذشته کاهش یافته و حتی در روز سه شنبه از تعداد بهبودیافتگان کمتر شده بود، مجدداً صعودی شد.

شیب منحنی ابتلا به کرونا در کشور دوباره صعودی شد

به گزارش خبرنگار پزشکی، بهداشت و درمان گروه اجتماعی خبرگزاری وبلاگ پریها؛ در کنار آمار 2هزار و 238 نفری مبتلایان جدید، آمار 2 هزار و 43 نفری بهبودیافتگان جدید را داریم که این افزایش تعداد مبتلایان نسبت به بهبودیافتگان جدید سبب کاهش درصد موفقیت کشور در درمان کرونا است.

بیشتر بخوانید:

آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا روز پنج شنبه 22 خرداد/ آمار کل مبتلایان کرونا در کشور قله 180 هزار نفری را فتح کرد+جزئیات

درصد موفقیت ایران در درمان کرونا همچنان صعودی است

در 24 ساعت گذشته آمار کل مبتلایان کرونا در کشور به عدد 180 هزار و 156 نفر رسید و این عدد در مقایسه با آمار 142 هزار و 633 نفری بهبودیافتگان درصد موفقیت ایران در درمان کرونا را به 79,17 درصد رساند. لازم به ذکر است درصد موفقیت ایران در درمان کرونا در دوران رعایت قرنطینه به 82 درصد رسیده بود .

همچنین متأسفانه در 24 ساعت گذشته 78 نفر از مبتلایان کرونا جان خود را از دست دادند که به نسبت آمار 81 نفری روز گذشته کاهش نشان می دهد. تا به امروز جمعاً 8 هزار و 584 نفر در کشور در اثر ابتلا به کرونا فوت نموده اند و همچنین 2 هزار و 728 نفر از بیماران در شرایط شدید این بیماری قرار دارند .

لازم به ذکر است افزایش آمار بیماران حاد کرونایی به معنی افزایش آمار جان باختگان در روزهای آینده است.

ضمناً از شروع شیوع کرونا تا به امروز در ایران یک میلیون و 173هزار و 208تست تشخیص کرونا صورت گرفته است.

4145/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1072

به "شیب منحنی ابتلا به کرونا در کشور دوباره صعودی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیب منحنی ابتلا به کرونا در کشور دوباره صعودی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید