حمیداوی: با رحمتی به دنبال اجرای برنامه سه ساله هستیم

به گزارش وبلاگ پریها، مالک باشگاه شهرخودرو گفت:از رحمتی توقعاتی بلند مدت داریم و می خواهیم طبق برنامه سه ساله ای که به باشگاه ارائه داده پله پله جلو برود و ابتدا تیمی بسازد که باعث افتخار هواداران مشهدی و حفظ آبروی خراسان باشد.

حمیداوی: با رحمتی به دنبال اجرای برنامه سه ساله هستیم

با ما همراه باشید و درباره پاییز در کانادا بیشتر بدانید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت باشگاه شهرخودرو، فرهاد حمیداوی گفت: ابتدا می خواهم از تمام مربیان فصل گذشته تیم از یحیی گل محمدی تا مجتبی سرآسیایی و سهراب بختیاری زاده که با جان و دل برای شهرخودرو زحمت کشیدند و تمام توان خود را برای موفقیت تیم به کار بستند، تشکر کنم و برای تک تک این عزیزان آرزوی موفقیت داشته باشم.

وی اضافه نمود: قطعا همه ما بابت از دست رفتن سهمیه آسیایی و عدم حضور شهرخودرو به عنوان نماینده خراسان بزرگ برای دومین سال متوالی در آسیا افسوس خوردیم چراکه تمامی عوامل باشگاه از هیات مدیره تا مربیان، بازیکنان و تک تک کسانی که زحمت این تیم را کشیدند، تلاش خود را انجام دادند اما اتفافاتی رخ داد که همه کارشناسان دیدند که از دست ما خارج بود و متاسفانه به این مهم نرسیدیم.

مالک باشگاه شهرخودرو با اشاره به تغییر و تحولات فنی این تیم در فصل گذشته یادآور شد: اتفاقات طول فصل گذشته شرایط را به گونه ای پیش برد که شهرخودرو اجبارا سرمربیان متفاوتی را تجربه کرد اما سیاست هیات مدیره برای آینده باشگاه یک نگاه بلند مدت و آینده نگرانه با یک برنامه بلند مدت خواهد بود که بر همین اساس نیز برای پست سرمربیگری تیم تصمیم گیری شد.

حمیداوی با اعلام رسمی خبر سرمربیگری رحمتی برای فصل آینده شهرخودرو گفت: با تکیه بر تجربه کم نظیر و ارزشمند ملی و باشگاهی سید مهدی رحمتی طی 20سال گذشته و شناخت خوبی که از نزدیک با خصوصیات فنی و رهبری داخل زمین ایشان در این یکسال و خرده ای پیدا کردیم، طی یک هفته گذشته به طور جدی به حضور ایشان در قامت سرمربیگری تیم فکر کردیم. جلسات زیادی را هم به اتفاق در هیات مدیره برگزار کردیم و در نهایت ساعت 10 امروز صبح با جمع بندی نهایی اعضاء، ایشان را به عنوان یک سرمایه ملی و به عنوان یک گزینه مناسب که دارای فاکتورهای مناسبی نیز به عنوان یک سرمربی آینده دار برای شهرخودرو است، انتخاب کردیم.

وی با بیان اینکه باشگاه شهرخودرو با رحمتی به دنبال اجرای یک برنامه سه ساله است، متذکر شد: قطعا از آقای رحمتی توقعاتی بلند مدت داریم و می خواهیم که ایشان طبق برنامه سه ساله ای که به باشگاه ارائه داده اند پله پله جلو بروند و ابتدا تیمی بسازند که باعث افتخار هواداران مشهدی و حفظ آبروی خراسان باشد و پس از آن در طول این برنامه به موفقیت های بزرگی برای استان خراسان در رده های بالای لیگ دست پیدا کند.

مالک باشگاه شهرخودرو با اعلام حمایت کامل خود از رحمتی شرح داد: بزرگان، کارشناسان و مدیران فوتبال استان پس از اتمام لیگ از تیم خودشان، شهرخودرو خراسان حمایت کردند که جای قدردانی و تشکر دارد. شهرخودرو قدر این حمایت ها را می داند و می خواهم همین جا از همه این عزیزان و دست اندرکاران فوتبال خراسان اعم از صاحب نظران، ورزشی نویسان، خبرنگاران، هواداران و ... بخواهم که با اتحاد و همدلی این بار به مهدی رحمتی این فرصت را بدهیم تا بتواند توانمندی بالای خود را در عرصه مربیگری نشان دهد و باعث افتخار استان خراسان شود.

وی با بیان اینکه شهرخودرو با تمام نفرات کنونی خود در جام باشگاه های آسیا به میدان خواهد رفت، گفت: از آقای رحمتی خواستیم تا در این بازی های آسیایی علیرغم شانس اندک تیم پس از دو شکست دور رفت، تمام توان تیم را برای نمایش آبرومندانه در ادامه این رویداد آسیایی به کار گیرد. هواداران نگران نباشند چراکه تمام بازیکنان فصل گذشته شهرخودرو با ما قرارداد دارند و همگی در این رقابت های آسیایی برای سربلندی نام ایران و نماینده خراسان با قدرت به میدان خواهند رفت.

حمیداوی با اشاره به لیست شش نفره بازیکنان مدنظر مهدی رحمتی نیز گفت: ما بلافاصله با هر شش بازیکن مدنظر آقای رحمتی وارد مذاکره شده ایم ضمن اینکه درخواست ایشان حفظ حداکثری نفرات سال گذشته تیم است که انشاالله تلاش می کنیم بخشی را قبل و بخشی را هم پس از جام باشگاه های آسیا نهایی کنیم.

مالک باشگاه شهرخودرو خراسان در خاتمه یادآور شد: باید از هیات مدیره محترم هلدینگ شهرخودرو جناب آقای شهام و خدایی و همچنین هیات مدیره و تک تک عوامل باشگاه شهرخودرو از کادر فنی تا تدارکات که در طول یک فصل فرسایشی و پر فراز و نشیب با شرایط بد اقتصادی زحمت این تیم را کشیدند، صمیمانه تشکر کنم. انشاالله با خون تازه ای که در رگ های شهرخودرو دمیده شده بتوانیم فصل خوبی را با اتحاد و همدلی برای هواداران خونگرم استان خراسان بزرگ رقم بزنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1201

به "حمیداوی: با رحمتی به دنبال اجرای برنامه سه ساله هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیداوی: با رحمتی به دنبال اجرای برنامه سه ساله هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید