تونی بلر: بریتانیا دچار آشفتگی و سرگردانی شده، انتقاد از توافق تجاری بین لندن و واشنگتن

به گزارش مجله پریها، نخست وزیر پیشین انگلیس بر این باور است که دستیابی به توافق تجاری بین بریتانیا و ایالات متحده بسیار سخت خواهد بود.

تونی بلر: بریتانیا دچار آشفتگی و سرگردانی شده، انتقاد از توافق تجاری بین لندن و واشنگتن

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رویترز، تونی بلر نخست وزیر سابق انگلیس امروز دوشنبه در اظهاراتی گفت: توافق بر سر معاهده تجاری بین انگلیس و آمریکا بسیار سخت و سخت خواهد بود.

وی در ادامه اضافه نمود: تقویت احساسات حمایتی در عرصه تجارت دنیای موجب شده است تا مذاکره بر سر توافقنامه های تجاری سخت تر گردد. تصور می کنم دستیابی به توافق تجاری بین آمریکا و انگلیس بسیار سخت باشد. در دنیا امروز قراردادهای تجاری سخت تر شده، به این دلیل که احساسات حمایتی به شدت افزایش یافته است.

وی در ادامه درباره برگزیت و انتخابات 12 دسامبر نیز گفت: بریتانیا دچار یک آشفتگی و سرگردانی شده است، نه حزب کارگر و نه حزب محافظه کار با رهبری بوریس جانسون نخست وزیر، لیاقت و شایستگی پیروزی در انتخابات 12 دسامبر را ندارند.

تونی بلر که طی سال های 1997 تا 2007 نخست وزیر انگلیس بوده بارها خواهان بازنگری در روند برگزیت شده و از مقام های ارشد سیاسی خواسته است تا همه پرسی دوم برگزیت را برگزار نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 7 آذر 1398 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 562

به "تونی بلر: بریتانیا دچار آشفتگی و سرگردانی شده، انتقاد از توافق تجاری بین لندن و واشنگتن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تونی بلر: بریتانیا دچار آشفتگی و سرگردانی شده، انتقاد از توافق تجاری بین لندن و واشنگتن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید