توضیحات وزیر بهداشت درباره اظهارات جنجالی اخیرش

به گزارش مجله پریها، سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز در حاشیه نشست هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران، با اشاره به حواشی اخیر درباره اظهارتش گفت: حاشیه برای همه درست می گردد؛ ای کاش کسانی که حاشیه ایجاد می نمایند، به مناطق محروم می آمدند.

توضیحات وزیر بهداشت درباره اظهارات جنجالی اخیرش

وی اضافه کرد: فردی مشکل شخصی داشت و من هم او را هدایت پزشکی کردم و به جای واژه ماساژ که انگلیسی است، از معادل فارسی آن استفاده کردم و این کاری است که فرزندان و محارم آدم هم انجام می دهند. به نظر من موضوعات دیگری پشت این قضایا است و مردم هم آن ها را بهتر می فهمند.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به جایزه سازمان ملل به ایران برای پیشگیری از بیماری ها گفت: در 10 روز گذشته، دو اتفاق مهم افتاد که یکی تشکر سازمان بهداشت جهانی از ایران برای ریشه کن کردن تراخم بود.

وی گفت: یک میلیارد از جمعیت جهان به این بیماری مبتلا هستند و در اثر کوشش های ایران در خصوص خدمات بهداشتی، این افتخار را داشتیم که جزء کشورهایی باشیم که تراخم در آن وجود نداشته باشد.

وزیر بهداشت ادامه داد: جایزه مهم دیگری که آقای ظریف در سازمان ملل دریافت خواهند کرد، برای اقدامات ایران در خصوص پیشگیری از بیماری های غیر واگیر است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 بهمن 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 134

به "توضیحات وزیر بهداشت درباره اظهارات جنجالی اخیرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات وزیر بهداشت درباره اظهارات جنجالی اخیرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید