افزایش سفر مقامات ارشد آمریکایی به افغانستان در پی بحران انتخاباتی

به گزارش مجله پریها، سفر مقامات ارشد آمریکایی از جمله رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا طی هفته جاری به افغانستان در حالی صورت می گیرد که این کشور شاهد بحران انتخاباتی بر سر رئیس جمهور آینده است.

افزایش سفر مقامات ارشد آمریکایی به افغانستان در پی بحران انتخاباتی

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

به گزارش دفتر منطقه ای مجله پریها، ژنرال مارک میلی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در یک سفر از پیش اعلام نشده روز گذشته وارد کابل پایتخت افغانستان شد.

وی با تأکید بر اینکه قریب به دو دهه در حوزه افغانستان مشغول فعالیت هستند گفت: در حال حاضر احتمال رسیدن به نتایج مطلوب درباره فرایند صلح به وسیله مذاکرات نسبت به گذشته بیشتر شده است.

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا اضافه کرد: می توان خوشبین بود که در آینده ای نزدیک مذاکرات برای خاتمه دادن به جنگ هجده ساله افغانستان شروع گردد.

میلی در مورد شرایط نیروهای آمریکایی در افغانستان گفته است که هنوز تصمیمی برای کاهش نیروهای آمریکایی از این کشور در دستور کار قرار ندارد.

ژنرال مارک میلی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در حالی وارد پایتخت افغانستان می گردد که این کشور هر لحظه شاهد بالا رفتن تنش ها و منازعات بر سر انتخابات ریاست جمهوری است.

همچنین در اوایل هفته جاری هیئت عالی رتبه مجلس سنای آمریکا نیز به کابل سفر نموده بود که فرایند صلح، مبارزه با تروریسم و بحران انتخاباتی جاری در افغانستان محور گفت وگوهای این هیئت آمریکایی با مقامات عالی رتبه افغان بوده است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 دی 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 659

به "افزایش سفر مقامات ارشد آمریکایی به افغانستان در پی بحران انتخاباتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سفر مقامات ارشد آمریکایی به افغانستان در پی بحران انتخاباتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید