احترامی که به آتش نشانان گذاشته نشد، مدیران نشسته، آتش نشانان ایستاده را تقدیر می کنند!

به گزارش وبلاگ پریها، استانداری تهران درحالی مراسم تکریم از آتش نشانان را برگزار کرد که به نحوه تقدیر از آتش نشانان انتقاداتی وارد بود.

احترامی که به آتش نشانان گذاشته نشد، مدیران نشسته، آتش نشانان ایستاده را تقدیر می کنند!

با ما همراه باشید و درباره سفرباران بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران، امروز استانداری تهران با یک روز تأخیر آیین تکریم از آتش نشانان را در محل اداره کل مدیریت بحران استانداری تهران برگزار کرد.

معمولاً در آیین تقدیر و تکریم بخشی از یک ارگان و نهاد، محلی را برای حضور این افراد فراهم می کنند تا در کمال احترام و آرامش از آنها پذیرایی و در نهایت تقدیر شود ولی در این میان برگزاری این مراسم به نوعی متفاوت از دیگر مراسم مشابه بود که اعتراض پنهان آتش نشانان حاضر در مراسم را در پی داشت.

قرار بود برگزاری این مراسم برای کسانی باشد که از خبرنگارانن تقدیر می شود اما با تعجب مشاهده شد که مدیران حاضر در این مراسم بر روی صندلی های از پیش چیده شده نشسته بودند و ده ها آتش نشانی که قرار بود از خبرنگارانن تقدیر شود، ساعت ها سرپا ایستاده این مراسم را نظاره می کردند.

به نظر می رسد برنامه ریزان این جلسه تفاوت آیین تکریم و نمایش دستاوردها و عملکرد اجرایی یک سازمان را با یکدیگر نمی دانند و باعث می شود به جای این که میهمانان جلسه یعنی آتش نشانان به جای آرامش و راحتی در مراسم تکریمشان در یک شرایط پراسترس و تنش حضور داشته باشند.

4105/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1236

به "احترامی که به آتش نشانان گذاشته نشد، مدیران نشسته، آتش نشانان ایستاده را تقدیر می کنند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احترامی که به آتش نشانان گذاشته نشد، مدیران نشسته، آتش نشانان ایستاده را تقدیر می کنند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید