اجرای پروژه های عمرانی آذربایجان شرقی با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه دارد

به گزارش مجله پریها، خبرنگاران/آذربایجان شرقی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اجرای تمامی پروژه های عمرانی استان با رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی پیمانکاران، ادامه دارد.

اجرای پروژه های عمرانی آذربایجان شرقی با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه دارد

جهت دریافت خدمات طراحی و ساخت ویلا در شمال با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

جواد رحمتی در جلسه شورای فنی استان که با هدف آنالیز آخرین شرایط اجرای پروژه های عمرانی استان برگزار گردید، گفت: متاسفانه شیوع این ویروس در کشور و استان، باعث توقف و تعویق بعضی فعالیت های مالی شده است.

وی با بیان این که ماهیت و فعالیت این ویروس، معین نیست، ادامه داد: بر این اساس، اطلاع و پیش بینی دقیقی از زمان خاتمه کرونا در دنیا و کشور ما نیز وجود ندارد.

وی ضمن مخالفت با تعطیلی و یا تعویق اجرای پروژه های عمرانی در استان، گفت: کرونا ممکن است که سرعت و حجم اجرای پروژه ها را کاهش دهد ولی اجرای هیچ یک از پروژه های استان نباید متوقف و تعلیق گردد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ادامه داد: رعایت پروتکل های بهداشتی توسط پیمانکاران در اجرای پروژه های عمرانی، لازم است و هزینه های ناشی از بیماری کرونا در پروژه ها بر پیمانکاران، پس از تایید در کمیسیون مربوطه، قابل پرداخت خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1399 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 876

به "اجرای پروژه های عمرانی آذربایجان شرقی با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای پروژه های عمرانی آذربایجان شرقی با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید