شروع چرخه جهانی 2022 با برگزاری دوباره مسابقات کشتی قهرمان کشوری

به گزارش وبلاگ مجله پریها، سال جاری علاوه بر مسابقات بین المللی جام تختی، رقابت های کشتی قهرمان کشوری هم بعد از وقفه ای طولانی به انجام خواهد رسید که چرخه جهانی 2022 با آن شروع می گردد.

شروع چرخه جهانی 2022 با برگزاری دوباره مسابقات کشتی قهرمان کشوری

به گزارش خبرنگاران، درست در همان روزهایی که کرونا تازه در سراسر جهان شیوع یافته و بازی های المپیک را با یک سال تعویق روبرو کرد، تصور بر این بود که بعد از چند ماه شرایط عادی شده و مسابقات ورزشی طبق روال گذشته برگزار خواهد شد. به همین علت چرخه انتخابی تیم ملی برای المپیک 2020 که به سال 2021 موکول شده بود، تعریف شد اما عملا کرونا اجازه برگزاری مسابقات را نداد و قرمز بودن استان ها، منجر به عدم برگزاری مسابقات انتخابی استانی و سپس قهرمان کشوری شد. مسابقاتی که قرار بود چرخه با آنها شروع گردد.

به این شکل با نظر کادرفنی تیم های ملی، کشتی گیران حاضر در المپیک با برگزاری چند مسابقه انتخابی درون اردویی راهی توکیو شدند.

در مورد جهانی 2021 نروژ هم با نظر محمد بنا و پژمان درستکار در چندین وزن مسابقه انتخابی درون اردویی برگزار گردید اما با نظر فدراسیون کشتی و کادرفنی تیم های ملی، برای سال 2022 که جهانی و بازی های آسیایی در پیش است، چرخه انتخابی تیم ملی اجرایی خواهد شد.

اینطور که پیداست بار دیگر انتخابی استانی شروعگر چرخه خواهد بود و به احتمال فراوان این رقابت ها تا روزهای پایانی پاییز به انجام خواهد رسید تا طبق چرخه که باید بین هر مرحله 60 روز فاصله زمانی باشد، در بهمن ماه هم جام بین المللی تختی به انجام رسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 شهریور 1400 بروزرسانی: 17 شهریور 1400 گردآورنده: pariha.ir شناسه مطلب: 1790

به "شروع چرخه جهانی 2022 با برگزاری دوباره مسابقات کشتی قهرمان کشوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع چرخه جهانی 2022 با برگزاری دوباره مسابقات کشتی قهرمان کشوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید